Карантин послаблюється – «тютюнові» порушники активізуються

07 07 2020Київською митницею в пункті пропуску «Виступовичі» (Житомирщина) після послаблення карантинних обмежень фіксуються спроби охочих заробити на різниці вартості тютюнових виробів в різних країнах.

260 пачок цигарок «Minsk» без акцизних марок намагався без декларування завезти на територію нашої країни громадянин Молдови, який транзитом через Україну повертався на батьківщину з РФ.

Цигарки було виявлено на задньому сидінні автомобіля «Opel Vivaro».

Ще 90 пачок незадекларованих цигарок «Minsk», так само без акцизних марок, було виявлено на спальному місці в кабіні вантажівки «Volvo»під керуванням нашого співвітчизника, який повертався у службових справах з Білорусі.

Понаднормові тютюнові вироби вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.

Для громадян, які бажають повторити спроби заробити на тютюнових виробах, нагадаємо, що згідно зі ст.472 Митного кодексу України, недекларування товарів передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарівта їхконфіскацію.

Окрім того, вкотре нагадуємо, що кожен громадянин, який досяг 18-річного віку, може ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування лише 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Додаткова інформація