Спецоперація «Акциз – 2017»: перешкоджено діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів

28 2 03 2017 1Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області перешкодили діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів, які здійснювали незаконну реалізацію дизельного палива.

Детальніше...

Київська митниця перешкодила ввезенню більше 5 кг канабісу на територію України

25 03 2017Вітчизняним підприємством, що здійснює декларування товарів в зоні діяльності митного поста «Святошин», з Європейського союзу було ввезено на митну територію України насіння коноплі (HEMP SEEDS), листя коноплі (HEMP LEAF) та бутони/квіти конопель (HEMP ORGANIC FARMING BUDS/FLOWERS), загальною вагою 5,32 кг.

На маркуванні ввезених товарів зазначалося, що вони не містять тетрагідроканабіол.

Детальніше...

З 1 квітня змінюються правила надання податкових консультацій

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  доводить до відома платників податків, що з 01.04.2017 року набуває чинності нова редакція статті 52 «Податкова консультація» Податкового кодексу України. Зазначені зміни передбачені пунктом 22 розділу I Закону №1797 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» у новій редакції викладено статті 52 і 53, які стосуються порядку надання податкових консультацій.

Зокрема, скорочено термін надання контролюючими органами безоплатної податкової консультації за зверненням платників податків з 30 до 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

Детальніше...

Задекларуйте дохід від здачі в оренду квартири!

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що отриманий у 2016 ріці дохід від здачі в оренду квартири фізичній особі, незареєстрованій як самозайнята особа, необхідно оподаткувати ПДФО за ставкою 18% та військовим збором (1,5 %) та задекларувати.

Отриманий дохід відображається у колонці 3 рядка 10.3 розділу II Декларації про майновий стан і доходи. Податкове зобов'язання з ПДФО відображається у колонці 6 рядка 10.3 розділу II Декларації як сума, що підлягає сплаті до бюджету. Податкове зобов’язання з військового збору  відображається у колонці 7 рядка 10.3 розділу II Декларації як сума, що підлягає сплаті до бюджету.

Детальніше...

У Білоцерківському регіоні понад 190 громадян задекларували отримання спадщини

З початку року мешканці Білоцерківського регіону задекларували 18,2 млн. гривень доходів, отриманих у вигляді спадку. Їм нараховано 886 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 263,2 тис. гривень військового збору, які вони мають сплатити до 1 серпня цього року.

Загалом, станом на 1 березня подано 698 декларацій про майновий стан і доходи на загальну суму 41,6 млн. гривень. Сума податків до сплати складає майже 1,6 млн. гривень.

Нагадуємо, декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік за вибором громадянина слід подати за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку, не пізніше 3 травня 2017 року. 

Білоцерківська ОДПІ

На Київщині митники зупинили спробу ввезення живих декоративних рослин

21 03 2017Працівниками Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» вилучено живі декоративні рослини сумнівного походження, безпеки та якості

83 декоративні рослини «Хойя», укорінені у кокосовій стружці, різних видів і розмірів намагався незаконно ввезти на територію України в пункті пропуску «Бориспіль» наш співвітчизник, який прилетів до України з Таїланду.

Детальніше...

Платниками Білоцерківського регіону сплачено понад 16 мільйонів гривень військового збору

Упродовж січня-лютого 2017 року платники податків, які перебувають на обліку у Білоцерківській ОДПІ, (це платники Білої Церкви, Богуслава, Володарки, Кагарлика, Миронівки, Рокитного, Сквири, Ставища, Таращі та Тетієва) перерахували для підтримки української армії 16,75 млн. гривень військового збору. Це на 2,65 млн. гривень більше, ніж було сплачено за аналогічний період минулого року. Зокрема, суб’єкти господарювання Білоцерківщини сплатили 8,5 млн. гривень, Кагарлика, Миронівки, Сквири, Рокитного –понад 1 млн. гривень з кожного регіону, Тетієва – 836 тис. гривень.

Детальніше...

Надаєте репетиторські послуги – задекларуйте доходи!

Піклуючись про майбутнє своєї дитини, батьки, безсумнівно, хочуть для неї найкращого. А тому, щоб гідно підготуватися до ЗНО, звертаються за послугами до репетиторів.

На сьогодні репетиторство – це та сфера, яку досить важко контролювати і ні для кого не секрет, що для вчителів надання репетиторських послуг є додатковим джерелом доходу. А тому залишається лише сподіватися на порядність таких громадян.

Детальніше...

Форма заяви про реєстрацію платника ПДВ значно спрощена

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що Міністерством фінансів України видано наказ від 21.12.2016 №1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.01.2017 за №42/29910. Зазначений наказ набирає чинності з 19.03.2017.

Детальніше...

За корупційне правопорушення працівника Київської митниці ДФС притягнуто до кримінальної відповідальності

У вересні 2016 року співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області затримали «на гарячому» співробітника управління протидії митним правопорушенням Київської митниці ДФС під час вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння у незаконному переміщенні товарів через митний кордон.

Детальніше...

В Білоцерківській ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

В Білоцерківській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області на запитання платників щодо проблемних питань при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладнихвідповідала начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Леся Кравченко.

Більшість платників цікавило питання форми податкових накладних. Тому звертаємо увагу платників податку на додану вартість, що зміни до форми податкової накладної та порядку її заповнення внесені наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за №269/30137 (далі – наказ №276).

Детальніше...

Більше статей...

 1. Зміни до податкової декларації екологічного податку
 2. Друга хвиля е-декларування
 3. До державного бюджету Білоцерківського регіону надійшло майже 285 млн. гривень
 4. Працівники митного поста «Святошин» Київської митниці ДФС провели митне оформлення незвичного вантажу - 215 живих биків
 5. На митну територію України через пункт пропуску знову намагалися незаконно ввезти тютюн для кальянів, цього разу - 81,5 кг
 6. Надходження до бюджету від «спрощенців»
 7. За які авто доведеться платити транспортний податок
 8. Податок на нерухомість: хто і як платить
 9. ДФС зафіксувала незаконну спробу переміщення партії препаратів для лікування онкологічних захворювань на Київській митниці
 10. На Київщині вилучено “елітних” алкогольних напоїв на загальну суму 322,5 тис. гривень.
 11. Підприємства Київської області сплатили 37,5 мільйонів гривень ренти за спеціальне використання природних ресурсів
 12. Кримінальні провадження відносно працівників Київської митниці ДФС скеровано до суду
 13. Податковий календар на березень 2017 року
 14. Актуальні питання по декларуванню доходів, отриманих у 2016 році, які надійшли на «гарячу лінію»
 15. Оперативним управлінням Білоцерківської ОДПІ припинено діяльність «конвертаційного» центру
 16. Переміщенню партії кокаїну завадили митники Київщини
 17. Більш ніж півмільйона гривень у валюті вилучено в пункті пропуску «Бориспіль»
 18. У несанкціонованій зміні інформації в автоматизованій системі «Архів електронної звітності» викрили податківців Києво-Святошинської ОДПІ
 19. Виїжджаючим за кордон на ПМЖ слід подати декларацію
 20. У Білоцерківському регіоні 119 громадян задекларували свої доходи

Додаткова інформація