Способи подання декларації про майновий стан і доходи громадян

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що податкову декларацію про майновий стан і доходи громадян можна заповнити і подати в податковій інспекції за місцем реєстрації.

Фахівці фіскальної служби нададуть Вам безкоштовну консультативну допомогу з питань щодо заповнення декларації та бланк декларації.

Детальніше...

Документи, що підтверджують витрати, які дають право на податкову знижку

Обухівське управління ГУ ДФС у Київські області інформує, що у разі, якщо податкова декларація про майновий стан і доходи громадян подається з метою реалізації права на податкову знижку, то фізичні особи крім декларації про майновий стан і доходи, надають відповідні платіжні та розрахункові документи, що підтверджують понесені витрати, зокрема:

Детальніше...

Документи, необхідні для отримання податкової знижки у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу на біопаливо

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області інформує, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

Детальніше...

У першому кварталі 2019 року податківці Київщини розпочали 5 кримінальних проваджень у митній сфері

У напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері з початку року за матеріалами оперативних працівників розпочато 5 кримінальних проваджень за ст. 212 КК України, у тому числі 2 за ч. 3 ст. 212 КК України.

У поточному році слідчими завершено 3 кримінальних провадження даної категорії та направлено до суду для звільнення від кримінальної відповідальності  у зв'язку з повним погашенням завданих державі збитків на суму 3,5 млн. гривень.

Детальніше...

Підрозділи аудиту ГУ ДФС у Київській області упередили несплату 52 млн. грн. до бюджету

Протягом січня-березня 2019 року управлінням аудиту ГУ ДФС у Київській області проведено 185 документальних перевірок в тому числі 69 планових та 116 позапланових перевірок.

За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань в сумі 510,6 млн. грн., що на 201,4 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді 2018 року. Із донарахованих сум до бюджету надійшло 20,7 млн. грн., що на 8,5 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше...

Олексій Кавилін: «Дохід місцевих бюджетів демонструє позитивну динаміку»

У січні-березні  2019 року до місцевих бюджетів від платників податків Київщини надійшло 3,3 млрд. грн. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наданою ним інформацією, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, дохід місцевих скарбниць збільшився на 30% або 776 млн. грн.

Детальніше...

В пункті пропуску «Бориспіль» вилучено у нашої співвітчизниці п’ять видів валют, які переміщувалися незаконно, в еквіваленті чверті мільйона гривень

12 04 2019Всього з початку року Київською митницею ДФС складено 52 протоколи про порушення митних правил, де предметом порушення була валюта, на загальну суму в перерахунку на 9,7 млн.грн.

В останньому випадку, коли працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС зафіксовано спробу переміщення валюти через митний кордон України з порушенням митного законодавства, 10200 гонконгівських доларів, 900 швейцарських франків, 800 юанів женьміньбі, 2110 євро, 15870 доларів США намагалася незаконно перемістити через митний кордон України наша співвітчизниця, яка повернулася з ОАЄ.

Детальніше...

Документи, що підтверджують витрати,які дають право на податкову знижку

Обухівське управління ГУ ДФС у Київські області інформує, що у разі, якщо податкова декларація про майновий стан і доходи громадян подається з метою реалізації права на податкову знижку, то фізичні особи крім декларації про майновий стан і доходи, надають відповідні платіжні та розрахункові документи, що підтверджують понесені витрати, зокрема:

Детальніше...

Відповідальність за неподання/несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи громадян

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 № 8073-Х, неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, - тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51,0грн. – 136,0грн.).

Дії, передбачені част.1 цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85,0грн.-136,0грн.).

Детальніше...

Деклараційна кампанія 2019

Обухівське управління Головного управління ДФС у Київській області нагадує, що з 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, яка триватиме до 1 травня 2019 року.

Декларування доходів – це конституційний обов’язок громадян та свідчення патріотичного ставлення до країни, в якій проживають вони та зростають їх діти, вболівання за покращення соціального стану населених пунктів, мешканцями яких вони являються, адже податок на доходи фізичних осіб є одним з бюджетоутворюючих податків місцевого бюджету.

Детальніше...

Платники податків за березень місяць сплатили 208 млн. грн. податкових платежів

За березень 2019 року платники податків обслуговування території Обухівського управління сплатили до бюджетів усіх рівнів 208 млн. грн податкових платежів, що на 42,3 млн. грн більше за відповідний період минулого року.

Із загальної суми до Державного бюджету України потрапило понад 109,6 млн. гривень. Решту 98,4 млн. грн отримали місцеві скарбнички, що на 10,3 млн. грн більше ніж у березні минулого року.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Кампанія «Декларування - 2019»
 2. Група портового контролю Державного міжнародного аеропорту «Бориспіль» вивчала грузинський досвід протидії використанню авіаційних перевезень для контрабанди наркотиків, зброї та іншій злочинній діяльності
 3. Як здійснюється нарахування плати за землю?
 4. Київська митниця ДФС забезпечила Держбюджету на 545 млн. грн. більше, аніж заплановано
 5. За перший квартал 2019 року платники Київщини збільшили перерахування до Держбюджету на 41%, - Олексій Кавилін
 6. Працівниками Київської митниці ДФС тимчасово вилучено 39 тонн посівних соєвих бобів канадського походження загальною вартістю біля 2 млн. грн.
 7. Надання адміністративних послуг
 8. Сплата єдиного податку ФОП- платниками єдиного податку першої та другої груп
 9. Як обчислюється та сплачується транспортний податок фізичними особами?
 10. До завершення кампанії декларування доходів громадян залишився рівно місяць
 11. В пункті пропуску «Бориспіль» вилучено 4388 пачок цигарок, які п’ятеро тимчасово безробітних громадян Литви намагалися незаконно вивезти за межі митної території України
 12. У разі припинення підприємницької діяльності ФОП необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи
 13. Документи для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами
 14. Дії суб’єкта господарювання у разі втрати КОРО
 15. Зміни в оподаткуванні податком на прибуток у 2019 році
 16. Нормативна грошова оцінка землі
 17. Перевірити фіскальний чек можна в «Електронному кабінеті»
 18. Новації у ЄСВ з 2019 року
 19. Відповідальність за несплату узгодженої суми грошового зобов’язання, задекларованого в податковій декларації про майновий стан і доходи громадян, протягом строків, визначених ПКУ
 20. 59 днів лишилося до посилення адміністративної відповідальності за перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу на іноземній реєстрації

Додаткова інформація