У черговому засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській ОДА взяли участь податківці Київщини

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, у Київській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника керівника області Дмитра Назаренка відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській облдержадміністрації. У заході взяли участь заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Михайло Огерук та провідні спеціалісти служби.

Детальніше...

Уряд спростив умови видачі ліцензій бізнесу

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що Урядом внесено зміни до переліку органів ліцензування оптової торгівлі підакцизними товарами – Постанова КМУ від 23.12.2020 року № 1308. Відтак, такі ліцензії будуть оформлятись та видаватись регіональними підрозділами Державної податкової служби.

Отже, внесеними змінами передбачено:

Детальніше...

Залишилось три дні! Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку за 2019 рік!

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для отримання податкової знижки за підсумками 2019 року платникам податку необхідно по 31 грудня (включно) 2020 року подати до податкового органу за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

На які витрати можна отримати податкову знижку:

Детальніше...

До уваги платників: з нового року – нові бюджетні рахунки!

З 1 січня 2021 року діятимуть нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нові рахунки доступні за посиланням https://kyivobl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Детальніше...

«Гаряча лінія» у Кагарлицькій ДПІ

23 12 2020У Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником ДПІ Людмилою ЦИГАНОК на тему: «Новації в застосування програмних РРО».

Надаємо увазі читачів найцікавішу підбірку запитань – відповідей на дану тематику.

Детальніше...

Онлайн комунікацію з податковою службою обрали більше 154 тисяч платників Київщини

Онлайн комунікацію з податковою службою обрали більше 154 тисяч платників Київщини. Такий показник складає 85% від загальної кількості платників податків пристоличного регіону.

Наразіюридичні особи подали 94% звітності в електронному вигляді, а фізичними особами- підприємцями 74%.

У розрізі територіальних органів найбільший відсоток платників, які обрали подання звітності онлайн, у Миронівській ДПІ (92%), Сквирській ДПІ (91%), Броварській ДПІ – 91%, Києво-Святошинській – 90%.

Детальніше...

Які ФОП - платники ЄП не застосовують РРО та/або ПРРО з 01січня 2021 року?

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) РРО та/або ПРРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Звертаємо увагу, що 01 січня 2021 року набирає чинності розд. І Закону України від 01.12.2020 № 1017-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі - Закон №1017), який вносить зміни, зокрема, до п. 61 підрозд. 10 розд. XX «Інші перехідні положення» ПКУ.

Детальніше...

Податковий борг фізичних осіб у сумі до 6800 грн. можна відстрочити до 29 грудня 2021 року

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України від 04.12.2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2», яким підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) доповнено, зокрема, п. 1 прим. 2.

Детальніше...

Відбулася зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у північних областях

Цього тижня відбулася зустріч керівництва ГУ ДПС у Київській області з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у північних областях Вікторією Пєховою. З боку податкової служби участь у заході взяли заступники начальника Олександр Мазуренко та Михайло Огерук.

Лейтмотив зустрічі – загальні напрями діяльності інституту Уповноваженого, форми роботи, а також окремі проблемні питання, що виникають за результатами проведення моніторингових візитів.

Детальніше...

Хто має право на списання недоїмки з єдиного внеску?

Законом України від 04.12.2020 №1072-IX, який набрав чинності 10 грудня 2020 року, доповнено розділ VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" №2464 (далі - Закон №2464) пунктом 9-15, згідно якого підлягають списанню за заявою платника та у порядку, визначеному цим Законом, несплачені станом на 01 грудня 2020 року суми недоїмки, нараховані:

Детальніше...

Списання податкового боргу, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищує 3060 гривень

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що Законом України від 04.12. 2020 № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2» (далі – Закон № 1072), що набрав чинності 10.12.2020, підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - ПКУ) доповнено, зокрема, п. 2 прим. 4.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Набрав чинності Закон, що створює податкові стимули для платників податків та бізнесу на період карантину
 2. 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон, спрямований на підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб
 3. На Київщині спостерігається позитивна динаміка у кількості започаткованого бізнесу
 4. Хто не платитиме єдиний внесок з 01 січня 2021?
 5. Право на податкову знижку за витратами коштів або майна, добровільно переданих неприбутковим організаціям для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19
 6. Сплата майнових податків принесла місцевим бюджетам Київщини майже 1,8 млрд грн, - Олександр Загорський
 7. Київська митниця: за 11 місяців 2020 року найбільше митних платежів та податків до бюджету сплачено за легкові автомобілі – 12 млрд грн
 8. Головне управління ДПС у Київській області
 9. Для уникнення подвійного нарахування ЄВ ФОП повинна надати іншому СГ виписку з ЄДР в якій зазначені основні види діяльності
 10. Майно платників податків - боржників, яке знаходиться в податковій заставі, підлягає продажу на аукціонах
 11. «До соцфондів роботодавці області сплатили 9,7 млрд грн єдиного внеску», - Олександр Загорський
 12. Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між
 13. Є запитання: чи зобов’язаний ФОП при здійсненні підприємницької діяльності використовувати печатку?
 14. Змінено форму декларації з податку на прибуток підприємств
 15. «З початку року від платників податків до місцевих бюджетів Київщини надійшло 14, 5 млрд грн.»
 16. Переваги використання програмних РРО
 17. Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати через електронний кабінет
 18. Новації у стягненні податкового боргу, запроваджені Законом України №466
 19. «На Київщині легалізовано працю 15399 осіб», - Олександр Загорський
 20. За який період СГ надається акт звірки розрахунків за податками, зборами та ЄВ?

Додаткова інформація