Кагарлицька районна

Розпорядження

від __________________201_ р.                             № _______

Про затвердження переліку

адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг

Кагарлицької районної державної адміністрації

Відповідно до статтей 13, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтей 8, 12 Закону України „Про адміністративні послуги”, статті 11 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р про «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з метою забезпечення зручності і оперативності отримання адміністративних послуг суб’єктами звернення :

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Кагарлицької районної державної адміністрації (додаток ).
  1. Розпорядження набирає чинності з моменту його опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Козенко Л.В.

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації                                        З.О.Лялюк