Засідання сесії районної ради

20 06 201920 червня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів засідання 43-ї сесії районної ради. Під час засідання розглянуто питання про внесення змін у рішення 39-ї сесії районної ради від 21.12.2018 № 347-39(ІІ)-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2019 рік» та додатків до нього; про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Кагарлицькому районі на 2019-2020 роки;

про інформацію керівника Кагарлицької місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її   зміцнення та результати діяльності на території району; про інформацію начальника Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського   порядку та результати діяльності на території району; про інформацію начальника Кагарлицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області про стан пенсійного забезпечення та легалізацію трудових відносин в Кагарлицькому районі; про управління об'єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Стайківської сільської ради. з даних питань прийняті відповідні рішення.

20 06 2019 2