До Дня дільничного інспектора поліції

18 06 2019 318 червня дільничні інспектори відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні. З нагоди свята, слова подяки за відданість службі та гідне виконання своїх обов’язків пролунали на адресу дільничних інспекторів Кагарличчини від в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлани Синюк, голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова та заступника міського голови Володимира Бойка.

Керівники району і міста побажали дільничним інспекторам міцного здоров’я, мирного неба в нашій країні, щоб кожен їх день був наповнений задоволенням від праці та повагою жителів дільниць.

Кращих представників дільничної служби району з нагоди свята відзначили спільними Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради, Подяками міського голови, подарунками та квітами.

18 06 2019 418 06 2019 5