Проведено рейди на водних об’єктах

15 06 201915 червня 2019 року начальником Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, майором служби цивільного захисту, Кудриком О.В., головним інспектором Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, майором служби цивільного захисту, Гапоненком М.О., провідним фахівцем Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, старшим лейтенантом служби цивільного захисту, Раснюком О.О.,

заступником начальника 20-ДПРЧ м. Ржищів, капітаном служби цивільного захисту, Петренком В.Б., начальником караулу 19-ДПРЧ м. Кагарлик, лейтенантом служби цивільного захисту, Шпичкою В.М., начальником караулу 19-ДПРЧ м. Кагарлик, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Геращенком М.А., начальником караулу 20-ДПРЧ м. Ржищів, капітаном служби цивільного захисту, Коробенком О. І., начальником караулу 20-ДПРЧ м. Ржищів, старшим лейтенантом служби цивільного захисту, Лукашенком О. В., начальником караулу 20-ДПРЧ м. Ржищів, старшим лейтенантом служби цивільного захисту, Василенком В.В., спільно із Ржищівською рятувальною станцією комунальної рятувально-водолазної служби Київської обласної державної адміністрації, медичним працівником комунальної рятувально-водолазної служби Київської обласної державної адміністрації, головним спеціалістом відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту Кагарлицької РДА, Наконечним О.В., начальником відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи і цивільного захисту Ржищівської міської ради, Лобуренком В.Б., першим заступником міського голови м. Кагарлик, Пурієм О.А., головою Переселеньської сільської ради – Циганком В.А., головою Слобідської сільської ради – Литвином М.В., головою Стайківської сільської ради – Галкіною Н.І., головою Демівщинської сільської ради – Мозговим О.І., головою Буртівської сільської ради – Драганом О.В., в.о. старости с. Балико-Щучинка, Гриб Г.М., проведені рейди на водних об’єктах Кагарлицького району та Ржищівської міської громади, а саме: м. Ржищів, м. Кагарлик, с. Переселення, с. Слобода, с. Стайки, с. Демівщина, с. Бурти, Балико-Щучинський старостинський округ.

За результатами проведення рейдів населенню було вручено 200 примірників наочної агітації (2 вида по 100 шт.), проведена робота із 195 особами. До населення були доведені вимоги правил поводження на воді, послідовність дій при рятуванні потопаючого та надання домедичної допомоги. На комунальному пляжі в м. Ржищів по вул. А. Петренка, Ржищівською рятувальною станцією комунальної рятувально-водолазної служби Київської обласної державної адміністрації, були проведені показові навчання з питань рятування потопаючого, надання домедичної допомоги та взаємодія із пожежно-рятувальними підрозділами.

Після проведення даних рейдів були проведені позапланові комісії з питань ТЕБ та НС, де розглянуті питання посилення роботи з населенням з питань запобігання загибелі на водних об’єктах.

15 06 2019 215 06 2019 315 06 2019 415 06 2019 5