Зустріч очільника області Олександра Терещука з громадськістю Кагарличчини

15 03 2019 715 березня Кагарличчину із робочим візитом відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. Губернатор області провів відкриту зустріч із жителями району з вирішення проблемних питань Кагарлицького району.

Участь в зустрічі взяли керівник патронатної служби Київської облдержадміністрації Михайло Шкурін, керівники департаментів, управлінь, відділів Київської ОДА, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутати Київської обласної ради Віталій Карлюк, Вікторія Киреєва та Георгій Цагареішвілі, голови органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ і організацій району, активна громадськість, обласні та місцеві ЗМІ.

Захід пройшов у форматі конструктивного діалогу. Представники громади озвучили чимало нагальних питань районного рівня. Одним з найважливіших і проблемних питань було створення Кагарлицької об’єднаної територіальної громади, адже на сьогодні Київською облдержадміністрацією не надано позитивного висновку щодо створення ОТГ в зв’язку з тим, що в перспективному плані об’єднаних територіальних громад Київської області відсутні 4 села Кагарлицького району, які виявили бажання приєднатися до Кагарлицької ОТГ. З метою якнайшвидшого вирішення даного питання голова Київської ОДА Олександр Терещук дав доручення Департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації в найкоротші терміни завершити процедуру створення ОТГ з врахуванням побажання громади.

Серед найбільш нагальних питань були ремонт доріг, оренди водних об’єктів на території району, забезпечення сімейними лікарями амбулаторій в селах Мирівка та Стави, придбання рентген апарату в поліклініку та наркозного апарату для пологового будинку центральної лікарні, створення реабілітаційного центру для дітей з проблемами центрально-нервової системи, закриття залізничної станції «Кагарлик» ПАТ «Укрзалізниця» щодо здійснення вантажних перевезень та інші.

До вирішення кожного з проблемних питань району губернатор відразу залучав відповідних керівників департаментів та управлінь Київської ОДА, відразу давав доручення та вказівки щодо їх оперативного вирішення в найкоротші терміни.

Підсумовуючи свій візит, Олександр Терещук запевнив присутніх, що з метою покращення рівня життя громадян кожне із озвучених питань на цій зустрічі буде обов’язково вирішено та проконтрольовано ним особисто.

15 03 2019 815 03 2019 915 03 2019 1015 03 2019 1215 03 2019 11