Робоча зустріч

15 03 201915 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу зустріч з начальником Центру поштового зв’язку №6 в м. Кагарлик Людмилою Макаровою щодо підписання Меморандуму про співпрацю та наміри між Київською міською дирекцією Акціонерного товариства «Укрпошта» та органами місцевого самоврядування району.

Метою Меморандуму є взаємовигідні відносини між філією та сільськими радами, що має позитивно відобразитися на роботі об’єктів поштового зв’язку. Також обговорювалися питання підняття рівня доходів сільських поштових відділень з найменшим завантаженням листоноші, підняття передплати друкованих видань та своєчасність надання поштових послуг, зокрема доставки до абонентів преси, листів, грошових виплат, тощо.