Збори громадян в с. Бурти

08 03 201907 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк та секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль взяли участь в зборах громадян за місцем проживання с. Бурти.

Під час зборів перед присутніми виступив сільський голова Олександр Драган, який прозвітував про свою діяльність і роботу сільської ради у 2018 році.

Також в.о. голови райдержадміністрації Світлана Синюк представила пристунім слайд-шоу про здобутки та перспективи розвитку області та району, підкресливши що  на сьогоднішній день основними аспектами є децентралізація, реформування галузі охорони здоров'я, освіти та захисту прав дитини, соціального захисту, підтримки ветеранів АТО, розвитку інфраструктури та екологічної безпеки.

Крім цього, участь у роботі зборів взяли керівники управління соціального захисту населення РДА та КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради".

Громадою села під час зборів піднімалися питання щодо монетизації субсидій та урядової програми "Доступні ліки".

За результатами зборів були прийняті відповідні рішення.

08 03 2019 208 03 2019 3