Збори громадян в с. Переселення

07 03 2019 1507 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяли участь в зборах громадян за місцем проживання с. Переселення.

Під час зборів перед присутніми виступив сільський голова Вадим Циганок, який прозвітував про свою діяльність і роботу сільської ради у 2018 році.

Також в.о. голови райдержадміністрації Світлана Синюк представила пристунім слайд-шоу про здобутки та перспективи розвитку області та району, підкресливши що  на сьогоднішній день основними аспектами є децентралізація, реформування галузі охорони здоров'я, освіти та захисту прав дитини, соціального захисту, підтримки ветеранів АТО, розвитку інфраструктури та екологічної безпеки.

Крім цього, участь у роботі зборів взяли представники управління соціального захисту населення РДА, об'єднаного управління пенсійного фонду, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради" та орендарі, які орендують земельні частки-паї на території сільської ради.

Громадою села під час зборів піднімалися питання роботи ФАПу, пенсійного забезпечення та інші.

За результатами зборів були прийняті відповідні рішення.

07 03 2019 607 03 2019 77 03 2019 8