Апаратна нарада

11 02 201911 лютого в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, заступником голови міської ради про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу Кагарлицького військового комісаріату за 2018 рік; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

11 02 2019 2Також, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела апаратну нараду з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації. Під час наради обговорили план роботи на поточний тиждень, організацію та підготовку урочистого заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та інше.