Засідання колегії райдержадміністрації

25 01 201925 січня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів засідання колегії райдержадміністрації. Під час засідання розглядалися питання про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькій райдержадміністрації за 2018 рік; про організацію харчування в загальноосвітніх навчальних

закладах району; про стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району, стан виконання районного бюджету, податкових надходжень, надходжень до Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області та проведення заходів щодо легалізації заробітної плати за 2018 рік; про стан кадрової роботи в Кагарлицькій райдержадміністрації за 2018 рік та питання щодо організації контролю та обґрунтованості видачі листків непрацездатності застрахованим особам. З даних питань прийняті рішення та видані доручення відповідним службам.