Обговорення наповнення бюджету

10 01 201910 січня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран, за участю представників управлінь і відділів райдержадміністрації та служб району, провів співбесіди з головами Демівщинської, Кадомської та Мирівської сільських рад з питань наповнення бюджету.

Під час співбесід було проаналізовано фінансовий стан сільських рад, також основну увагу присутніх було скеровано на визначенні пріоритетних заходів щодо наповнення місцевих бюджетів та проблемних питаннях, що виникають у процесі роботи.

Під час конструктивного й змістовного діалогу з приводу обговорюваної тематики присутні  мали можливість висловити свою думку, бачення та внести конкретні пропозиції та зауваження.