Робоча зустріч

08 01 2019 98 січня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Тарана, заступника голови райдержадміністрації Світлани Синюк, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Демиденко, начальника управління фінансів РДА Наталії Перевери та головного лікаря Кагарлицької ЦРЛ Віктора Кулініченка провів робочу зустріч з керівництвом Ржищівської об’єднаної територіальної громади.

Під час наради проаналізовано стан надання медичних послуг жителям Ржищівської ОТГ в закладах медицини Кагарлицького району та обговорено питання налагодження співпраці щодо подальшого надання амбулаторних та стаціонарних медичних послуг жителям Ржищівської громади. За підсумками зустрічі вирішено укласти відповідну угоду між Кагарлицькою районною радою та Ржищівською ОТГ щодо надання медичних послуг.

08 01 2019 10