Урочистий захід до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

09 11 2018 209 листопада у міському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. З вітальними словами перед присутніми виступили заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

У ході заходу кращим працівникам галузі культури вручені спільні Подяки Кагарлицької райдержадміністрації та Кагарлицької районної ради, Подяки Кагарлицької міської ради.

Святковим вітанням для учасників заходу стала вистава народного драматичного колективу міського будинку культури, який зіграв п’єсу-жарт в одну дію за твором А.Чехова «Ведмідь». Керівник колективу Володимир Чоповський, режисер-постановник Лейла Джабієва.

09 11 2018 309 11 2018 4