Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

12 10 2018 1112 жовтня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли члени комісії, керівники свинарських господарств Кагарлицького району, керівник забійного підприємства, керівники мисливських організацій району, представники ЗМІ.

Під час засідання обговорили епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та області; стан організації та виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на території Кагарлицького району; стан біобезпеки господарств та профілактика грипу птиці та сказу тварин.

12 10 2018 12