Виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації

11 10 2018 411 жовтня у Великопріцківській, Кузьминецькій та Демівщинській сільських радах відбулись виїзні наради з питань вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах. Участь в нарадах головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату РДА Раїса Лучко, офіцер поліції Кагарлицького ВП, капітан поліції Ігор Лисенко, фахівець районного центру у справах сім’ї та молоді Наталія Лазоренко, голови сільських рад та жителі сіл.

Під час нарад розглянуто стан криміногенної ситуації у зазначених територіальних громадах, заслухано звіт дільничного інспектора щодо виявлених фактів правопорушень та надано роз’яснення щодо шляхів вирішення заявлених проблем, а також піднімалося питання щодо неналежного ставлення до неповнолітніх в сім’ях. Крім того, проведено агітаційну роботу щодо працевлаштування молоді до підрозділів Національної поліції.

11 10 2018 511 10 2018 611 10 2018 7