До Всесвітнього дня пошти

09 10 201809 жовтня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко разом з головою Кагарлицької районної ради Іваном Семцовим та Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою привітали працівників центру поштового зв’язку №6 м. Кагарлик ПАТ «Укрпошта» з Всесвітнім днем пошти.

Вітаючи з професійним святом  керівники району та міста відзначили, що працівники районного відділення зв’язку сумлінно виконують надзвичайно важливу соціальну функцію – забезпечення якісними послугами поштового зв’язку мешканців усіх населених пунктів району, побажали невичерпної енергії, подальшої плідної праці, міцного здоров'я, миру та добра.

За сумлінне  виконання службових обов’язків у наданні послуг, добросовісне обслуговування населення та з нагоди професійного свята кращих працівників нагородили спільними Подяками районної державної адміністрації та районної ради та подарунками.

09 10 2018 209 10 2018 3