Участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…»

06 10 201806 жовтня, за підтримки Кагарлицької районної державної адміністрації, Кагарлицької районної та міської рад, делегація Кагарлицького району у складі воїнів-добровольців, членів їх родин та волонтерів району (в кількості 30 чоловік), взяли участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…», який відбувся у м. Боярка.

Мета фестивалю – дати можливість воїнам зустрітись, поспілкуватись, згадати бойових товаришів, розповісти молоді про бойові подвиги побратимів, показати військову виправку, навчити молодь своєчасно надавати першу домедичну допомогу, отримувати нові знання в області соціально-психологічної адаптації та реабілітації, працевлаштування, юриспруденції, відкриття та ведення бізнесу, та усім разом, подолавши всі перепони та перешкоди, знайти шлях до Повернення в мирне життя.

06 10 2018 206 10 2018 306 10 2018 4