До Дня юриста України

08 10 2018 208 жовтня в малому залі адмінбудинку відбулися урочисті вітання з нагоди Дня юриста.

День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українського суспільства. Ця професія надзвичайно важлива, особливо в час, коли в країні відбувається процес розбудови правової держави і на правничу спільноту покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури наших громадян.

Вітаючи з професійним святом голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов висловили слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян, а також побажали творчих здобутків, міцного здоров’я, добра і благополуччя.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок кращих представників вищевказаної професії нагородили спільними Подяками районної державної адміністрації та районної ради та подарунками.

08 10 2018 308 10 2018 408 10 2018 5