Апаратна нарада

08 10 201808 жовтня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з міським головою, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу управління фінансів за 9 місяців 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Крім того, обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, стан підготовки закладів медицини до опалювального сезону та інше.

08 10 2018 6Також, перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, під час якої обговорили стан виконання планових завдань та план заходів на поточний тиждень.