Голова Київської обласної державної адміністрації   Олександр Горган презентував жителям Кагарличчини інтерактивний ресурс Uvaga.ua

10 6 08 201810 серпня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів виїзну нараду з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень в Кагарлицькому районі, висвітлених системою «UVAGA.UA».
У нараді взяли участь голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко,

голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Київської обласної адміністрації Дмитро Назаренко, директор департаменту екології та природних ресурсів, депутат Київської обласної ради Вікторія Киреєва, голови міської та сільських рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, депутати районної та місцевих рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку заходу Олександр Любомирович виконав приємну місію – привітав голову села Демівщина, Олександра Мозгового з днем народження. Вручив імениннику пам’ятну адресу, побажав міцного здоров’я, підтримки друзів та колег, нових здобутків і наснаги. 10 7 08 2018

Олександр Любомирович ознайомив присутніх з системою UVAGA.UA, яку вперше в Україні почали використовувати у своїй діяльності в Київській області органи державної влади та місцевого самоврядування. Однією з особливостей системи є можливість виявити, локалізувати та усунути можливі правопорушення в різних сферах життєдіяльності місцевих громад. «Фактично, кожен громадянин зі свого мобільного телефону майже в один дотик отримав можливість повідомити про актуальну проблему та відстежувати хід її вирішення з чітким визначенням конкретного відповідального посадовця», – зазначив Олександр Горган.

Голова Кагарлицької районної державної адміністрацїі Роман Коваленко проінформував присутніх про звернення, які зареєстровано в системі «UVAGA.UA» та про заходи, які проведено зі сторони райдержадміністрації і служб району для вирішення вищевказаних питань.

10 8 08 2018
За словами керівника району, станом на 10 серпня 2018 року в системі зареєстровано 30 звернень, в яких порушені питання незаконної роботи газозаправних модулів, незаконне використання земель сільськогосподарського призначення, критична ямковість доріг, перевищення вагових норм транспортних засобів, незаконна підприємницька діяльність, незаконна порубка лісу, незаконне виготовлення і збут алкогольних та наркотичних засобів, незаконне добування надер, та інші.
Зі своїми питаннями до голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана звернулися депутати районного та місцевого рівнів.

10 9 08 2018

10 10 08 2018
За результатами обговорення проблемних питань, Олександр Горган дав відповідні доручення відповідальним підрозділам Київської обласної державної адміністрації та Кагарлицької районної державної адміністрації.

Також під час наради Олександр Любомирович презентував присутнім програму «SolidInfo», основними характеристиками якої є ефективність, прозорість та актуальність соціально-економічних показників області для ефективних рішень, та підвищення рівня організації контролю за виконавською дисципліною.

10 11 08 2018

Додаткова інформація