Сесія районної ради

07 08 201807 серпня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради VІІ скликання. Під час засідання розглядалися питання про внесення змін у рішення 29-ї сесії районної ради від 21.12.2017   № 264-29-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2018 рік» та додатків до нього; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

сільськогосподарського призначення; про надання відпустки голові районної ради; різне. Перед розглядом питань порядку денного, голова районної ради проінформував присутніх про те, що до районної ради надійшло звернення від підприємств, які ведуть господарську діяльність в Кагарлицькому районі, а саме: ПрАТ «Агрофорт», ТДВ «Узинський цукровий комбінат», ТОВ «СКРАП-ЦЕНТР», ТОВ «Ема-цемент», ТОВ «Баланс-Агро», МВКП «Декор», підняти клопотання перед головами Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради, Прем’єр- міністром України, Міністерством інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця», щодо недопущення закриття станції «Кагарлик» для вантажних перевезень. На даний час склалася негативна ситуація, коли при наявності діючих договорів з ПАТ «Укрзалізниця», підприємства Кагарлицького району позбавленні законної можливості здійснювати вантажні операції на станції «Кагарлик», що негативно впливає на діяльність та ставить під загрозу роботу підприємств. Депутати одноголосно підтримали дане звернення.

07 3 08 2018

07 2 08 2018