Апаратна нарада

06 08 201806 серпня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних

органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу управління Держпродспоживслужби у Кагарлицькому районі за 7 місяців 2018 року; про виконання програми «Доступні ліки» у Кагарлицькому районі; про роботу адміністративних комісій станом на 01.08.2018 року при виконавчих комітетах Буртівської та Зеленоярської сільських рад; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.