Апаратна нарада

30 07 201830 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі. Також під час наради обговорено стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, стан підготовки до осінньо-зимового періоду в закладах соціальної сфери та інші.

Щодо впровадження медичної реформи в районі поінформувала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Інна Карапіра, зокрема від початку кампанії з вибору лікаря подано для реєстрації 14301 декларацій, що складає 42,3% населення. З них зареєстровано 13288 пацієнтів (92,9% від поданих декларацій, 36,9 % від зареєстрованого населення). Більше 50% населення подали декларації до обраних лікарів в селах Очеретяне, Кадомка, Демівщина, Черняхів, Леонівка (Антонівка), Горохове, Шубівка, Расавка, Стайки. 40-50% населення визначилися в м. Кагарлик, селах Липовець, Бурти, Стави, Бендюгівка та Шпендівка. Менше 40% (середнього по району показника) в усіх інших населених пунктах.