Зустріч з жителями села Стави

24 07 2018 224 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяли участь в зустрічі з жителями села Стави щодо конфліктної ситуації, яка склалася між жителями села та ФОП Гордієнко В.В., який на підставі спеціального режиму водокористування водним об’єктом не допускає жителів села до даного водоймища, що знаходиться за межами населеного пункту.

За інформацією сільського голови Володимира Михайленка ФОП Гордієнко В.В. здійснює діяльність без заключення відповідного договору оренди даного водного об’єкта. Також сільським головою було передано до місцевої прокуратури пакет документів для перевірки законності та правомірності дій підприємця.

24 07 2018 4