Засідання організаційного комітету

24 07 201824 липня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела засідання організаційного комітету з питань підготовки до відзначення Дня Незалежності України та 95-ої річниці заснування Кагарлицького району. Участь в засіданні взяли керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, члени організаційного комітету.

В ході наради обговорено пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення Дня Незалежності України та річниці заснування Кагарлицького району. Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися підготовки сценарію урочистих заходів, організації святкових локацій (гастрономія, вишиванки, виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва, інші), проведенню фотомарафону «Я – житель Кагарличчини».

Також на засіданні погоджено пропозиції щодо урочистої церемонії підняття Державного Прапора України та проведення флешмобу з нагоди Дня Державного Прапора України.