Засідання районного штабу

23 07 2018 723 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів засідання районного штабу з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. Участь в засіданні взяли керівники підприємств та установ району, члени районного штабу.

Під час засідання розглядалися питання про стан підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року; про стан розрахунків підприємств за спожиті енергоносії та розрахунків усіх споживачів за спожиті житлово-комунальні послуги; про оснащення вузлами комерційного обліку будівель, що приєднані до зовнішніх інженерних мереж; про підготовку автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення. За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

23 07 2018 8