Прямий телефонний зв'язок

03 07 2018 2103 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, за участю керівників установ та служб, провів прямий телефонний зв'язок з жителями району. Під час телефонного зв’язку звернулися 10 жителів району з питань

перебоїв в напрузі по вул. Ювілейна с. Стави (видано доручення керівнику Кагарлицького районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» - вирішити дане питання), завезення скрапленого газу в балонах в с. Шпендівка (з даного питання надано роз’яснення), а також 6 звернень жителів сіл Переселення, Шубівка, Стави, Зелений Яр та міста Кагарлика стосувалися ремонту радіоточок та телефонів (видані доручення керівнику СЛД №2 Кагарлицького районного центру телекомунікацій ПАТ «Укртелеком» - розглянути та вирішити дані питання).