Зустріч з територіальною громадою села Стрітівка

05 14 06 201805 червня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяли участь у відкритій зустрічі з територіальною громадою села Стрітівка. Під час зустрічі Стрітівський сільський голова Олег Колосовський прозвітував про роботу за 2017 рік.

Також жителі мали змогу поставити свої питання присутнім керівникам організацій та служб району, які були запрошені на зустріч та безпосередньо керівникам сільськогосподарських формувань, які орендують землі на території населеного пункту. Зокрема, піднімалися питання транспортного обслуговування населення; оплати послуг за електроенергію, пенсійного та соціального забезпечення, інші.

05 15 06 2018