Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" у 2018 році

28 03 2018На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 Кагарлицькою районною державною адміністрацією оголошено проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2018 році.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями Конкурсу , зокрема, є:

• виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обовʼязки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;
  • вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби;
  • виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії. принципів державної служби.

Запрошуємо державних службовців Кагарлицької районної державної адміністрації до участі у Конкурсі та щиро бажаємо успіху!