Робоча нарада

06 02 2018 406 лютого заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела робочу нараду за участю керівників та працівників відділу культури і туризму, національностей та релігії РДА, відділу освіти РДА, міського будинку культури та районного центру дитячої та юнацької творчості.

Під час наради обговорили питання організації святкування та відзначення культурно-масових заходів у лютому та березні 2018 року. Зокрема, заплановані заходи до Дня Закоханих (14 лютого та святкова програма о 17.00 год. 16 лютого), мітинг до Дня Героїв небесної Сотні (20 лютого о 10.00 год. біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні), мітинг напередодні Дня народження Т.Г.Шевченка (7 березня о 10.00 год. біля погруддя Т.Г.Шевченка) та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня (7 березня о 13.00 год. в міському будинку культури). Учасники наради розглянули плани пам’ятних та святкових заходів та внесли відповідні пропозиції.

06 02 2018 3