Виїзний прийом громадян

10 2 01 201810 січня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, начальника відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Вікторії Заїки та головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян РДА Оксани Назаренко провела виїзний прийом громадян в селі Расавка.

Під час прийому звернулося 4 жителі села з питань ремонту доріг центральних вулиць, відновлення маршруту Кагарлик - Расавка о 14.10, питання благоустрою на території храму в селі Расавка, скарга на перебої із світлом та заміна електроопор на території населеного пункту. З даних питань надані роз’яснення та видані відповідні доручення.