Урочистості присвячені Дню волонтерів, Дню Збройних Сил України та Дню працівників місцевого самоврядування

07 12 201707 грудня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід присвячений Дню волонтерів, Дню Збройних Сил України та Дню працівників місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування відзначається 7 грудня згідно з Указом Президента України від 25 листопад 2000 року. Свято по праву пов’язується з державними святами доби незалежності і сприймається як дата, що є знаковою віхою у становленні Української держави.

День місцевого самоврядування – свято, що підкреслює значимість цього інституту демократичного суспільства. Адже на працівників органів місцевого самоврядування покладені відповідальні обов’язки цивілізованого узгодження та вирішення розбіжностей між інтересами держави та інтересами конкретної людини.

Не менш відповідальні обов’язки покладено і на представників Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку був заснований за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році, а 19 грудня 2011 року Верховною Радою прийнято Закон України «Про волонтерську діяльність». В Україні волонтери активізували свою діяльність під час Євромайдану і нині допомагають бійцям АТО.

У ході заходу присутніх привітали в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк, районний військовий комісар В’ячеслав Харчевський, Леонівський сільський голова Іван Владіміров.

07 2 12 201707 10 12 2017

Виступаючі привітали військовослужбовців, волонтерів та працівників органів місцевого самоврядування з професійними святами та побажали усім незламної волі у подоланні труднощів, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань. Також хвилиною мовчання вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

07 11 12 2017

Кращим працівникам місцевого самоврядування, військового комісаріату, військовослужбовцям та волонтерам були вручені спільні Подяки райдержадміністрації та районної ради, Грамоти Кагарлицького міського голови, Почесні Грамоти Київської облдержадміністрації, Почесні грамоти та Подяки Київської обласної ради. Крім того, військовослужбовцям, учасникам АТО вручені нагрудні знаки та медалі «За Україну, За іі Волю», «Кров за Україну», «За відвагу», «За незламність духу» та «Захиснику Батьківщини».

07 3 12 201707 4 12 201707 5 12 201707 6 12 201707 7 12 2017

07 9 12 2017

Також на святі за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та у зв’язку з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України» (Указ Президента України від 18 листопада 2017 року №375/2017 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу») вручили іменні плакетки: Григорію Кулініченку – голові сільськогосподарського кооперативу «Агробізнес» та Олександру Широкоступу – голові фермерського господарства «Широкоступ».

07 8 12 2017

Святковий концерт та музичні вітання для присутніх підготували учасники ансамблю української пісні міського будинку культури, викладачі та вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості та дитячої школи мистецт, студенти КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва».

07 12 12 201707 13 12 201707 14 12 201707 15 12 2017