Апаратна нарада

04 12 201704 грудня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу Кагарлицького бюро правової допомоги за 11 місяців 2017 року.

Також обговорили стан температурного режиму в закладах медицини, стан захворюваності на ГРВІ в районі, перерахунки пенсій ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, реформування галузі ветеринарної медицини в районі, завершення осіннього призову, реформування первинної ланки медицини, ін.