Всеукраїнська декада зайнятості для осіб з інвалідністю

01 5 12 2017Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем цих людей, захисту їх прав, гідності та благополуччя.

В рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості в приміщенні Кагарлицького районного центру зайнятості 01.12.2017 р. проведено міні-ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Відвідувачі міні-ярмарку отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії Київського регіону, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Також, всі присутні отримали профінформаційні та профконсультативні послуги.

01 6 12 2017