Виїзні наради

10 7 10 201710 жовтня в селах Великі Пріцьки, Кузьминці та Демівщина відбулися виїзні наради за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, дільничних інспекторів Кагарлицького відділення поліції,

сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів; пріоритетних завдань на 2017 рік; оперативності реагування працівників поліції на правопорушення; інші. Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

10 8 10 2017

10 4 10 2017