До Дня бійця територіальної оборони

07 10 201707 жовтня  на центральній площі міста Кагарлика відбулися заходи з нагоди Дня бійця територіальної оборони в Кагарлицькому районі. Учасників заходу привітали в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, перший заступник міського голови Олег Пурій та Кагарлицький районний військовий комісар В’ячеслав Харчевський. У ході урочистого заходу учасники АТО та працівники районного військомату поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та до меморіалу Слави в міському парку.

Під час урочистостей було відзначено спільними Подяками Кагарлицької районної ради та Кагарлицької райдержадміністрації, а також Грамотами Кагарлицького міського голови учасників АТО, бійців загонів територіальної оборони Кагарлицького району.

В рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони, відбулися спортивні заходи для юнаків загальноосвітніх закладів району, зокрема змагання з тактико-спеціальної, вогневої та медичної підготовки. За підсумками змагань 1 місце посіла команда Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей", 2 місце - Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 3 місце - Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П.Дашенка. Переможцям вручені Почесні Грамоти та грошові кошти. За участь в змагань також відзначена команда Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Крім того, дипломами районного військового комісаріату відзначено кращих учнів у різних номінаціях.

Також відбулась концертна програма патріотичної пісні, за участі учнів Кагарлицьких міських шкіл, проведено екскурсію для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району до Галереї Слави, розгорнуто польову кухню. У навчальних та бібліотечних закладах Кагарлицького району проведено навчально-виховні години спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно – патріотичної свідомості.

07 2 10 201707 3 10 201707 4 10 201707 5 10 201707 6 10 201707 7 10 201707 8 10 201707 9 10 2017