До Дня фізичної культури і спорту в Україні

08 09 2017 28 вересня в Київській обласній державної адміністрації в святковій атмосфері відбувся обласний урочистий захід до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Вже стало доброю традицією щороку відзначати досягнення спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі Київської області на честь професійного свята.

Не став виключенням і 2017 рік. За активну участь у розвиток фізичної культури і спорту, за популяризацію здорового способу життя, за плідну працю та відданість справі керівництво Київобладміністрації та Київоблради вручили нагороди спортивним героям.

Зокрема, обласними нагородами відзначені жителі Кагарличчини.

Почесною грамотою управління фізичної культури і спорту за спонсорство та меценацтво у спорті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні:

- Вітенко Олег Євгенович- директор селянсько-фермерського господарства «Вітенко»

- Кушнір Павло Степанович – директор фермерського господарства «Лорак»

- Сінченко Володимир Вікторович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторія-Агро».

Також за активну громадську діяльність щодо популяризації здорового способу життя, запровадження оздоровчої рухової активності відзначені Подяками:

- Шевченко Тарас Григорович - начальник 20-державної пожежної рятувальної частини м. Ржищів 4- державного пожежного рятувального загону м. Обухів.

- Малоокий Роман Васильович – вчитель фізичного виховання Стайківської ЗОШ I-III ступенів.

- Назаренко Сергій Петрович – вчитель фізичного виховання Черняхівської ЗОШ I-III ступенів.

- Кукош Сергій Степанович- завідувач сектору молоді та спорту Кагарлицької райдержадміністрації.