Виїзд робочої групи

08 09 201708 вересня робоча група у складі представників сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА, відділу містобудування та архітектури РДА, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини у Кагарлицькому районі та районного управління Держпродспоживслужби здійснила виїзд в с. Переселення, де разом із сільським головою Вадимом Циганком, депутатами сільської ради та місцевими жителями розглянули питання щодо порушення облаштування і утримання кладовища по вул. Лесі Українки даного населеного пункту.

В результаті обговорення робочою групою рекомендовано винести на розгляд сесії Переселенської сільської ради питання щодо створення ритуальної служби або визначити відповідальну особу за утримання та благоустрій кладовищ розташованих на території села.

08 2 09 201708 3 09 2017