Робоча нарада

07 3 09 201707 вересня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка,  заступника голови РДА Світлани Синюк, керівника апарату РДА Людмили Козенко, начальника управління агропромислового розвитку РДА Валентини Голованчук провів нараду з керівниками сільськогосподарських формувань різних форм власності з питання підготовки до відзначення Дня сільського господарства України, яке відзначатиметься 19 листопада.

У ході наради заступник голови РДА Світлана Синюк озвучила дату святкування даного професійного свята, пропозиції та орієнтовний план заходів, до якого у ході обговорення були внесені пропозиції та зауваження учасників наради.

05 4 09 201707 5 09 2017