Виїзні наради з вивчення криміногенної ситуації

05 09 201705 вересня в селах Стави та Шпендівка відбулися виїзні наради за участю в.о.голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації Олега Наконечного, дільничного Кагарлицького відділення поліції Ігоря Лисенка, сільських голів та жителів даних населених пунктів

з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку. На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів; пріоритетних завдань на 2017 рік; внесення пропозиційщодо стану правопорядку та зауважень, які стосувалися переважно оперативності реагування працівників поліції на здійснення крадіжок. Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

05 2 09 2017

05 3 09 2017