День села Кадомка

13 9 08 2017Напередодні Першого Спаса кадомська громада відзначала День села. Як завжди, весело, з пригощаннями та танцями, з гарним настроєм та при сонячній погоді, і, вже традиційно, під відкритим небом. Втім, цього року урочистостям передувала особлива подія – в Кадомці було відкрито власний сільський музей! За активної підтримки сільської влади та безпосередньо керівника СТОВ «Переможець» Петра Папіженка (який виділив для потреб музею дві просторі кімнати в адмінбудівлі свого сільгосппідприємства) мрія поціновувачів сільської історії врешті здійснилася.

Після відкриття нового сільського закладу культури, завідувач музею Катерина Скуб провела першу екскурсію для гостей – голови районної ради Івана Семцова, начальника відділу культури Любові Карпів, працівників засобів масової інформації та, звісно, для односельчан. Серед експонатів, які вже зараз прикращають музейну світлицю, виділяються старовинні вишиванки, рушники, патефони, приймачі, картини, макітри, глечики – всього не перелічити!

Офіційна ж частина святкування Дня села розпочалася о третій годині.

У виконанні ансамлю «Кадомчанка» прозвучали пісні, слова і музику до яких написав місцевий житель, творча і обдарова людина, педагог з великої літери, талановитий художник, письменник Василь Шапран.

Взагалі, варто відзначити дзвінкоголосих артистів цього ансамлю, які невтомно впродовж майже трьох годин веселили та розважали своїм співом жителів села та гостей, а саме: Любов Горбач, Ольгу Мороз, Тетяну Шпіляр, Ніну Кліковку, Любов Опанасенко та Ніну Вискребенець. Їхні виступи зривали не один раз шквал оплесків та вигуки «Браво!»

Окрім численних пісень у виконанні «Кадомчанки» того дня лунали виступи і юних жителів села. Дуже вдалими були і виступи школярів – хлопрчиків-джентльменів, а також майбутніх першокласниць - дівчаток-танцівниць.

З вітальними словами до земляків звернулися голова села Наталія Савченко та керівник СТОВ «Переможець» Петро Папіженко.

Голова районної ради Іван Семцов відзначив високий рівень підготовки кадомчан до Дня села, побажав жителям села доброго здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання, а також вручив Наталії Савченко подарунок.

Були того дня і вітання від сусідів-буртівчан. Сільський голова Олександр Драган після теплих слів передав Наталії Савченко подарунок для потреб сільської ради.

Після концертної програми для кадомчан була організована лотерея, а ще – пригощання смачними українськими стравами: варениками, пампушками та капусняком!

13 6 08 2017

13 5 08 2017

13 2 08 2017

13 4 08 2017

13 8 08 2017

13 08 2017

Додаткова інформація