На Кагарличчині триває процес об’єднання територіальних громад.

04 9 08 2017Пройшло більше місяця з того моменту, як депутати міської ради затвердили ініціативу про об ’єднання територіальної громади з центром у Кагарлику і прийняли рішення направити листи- пропозиції до населених пунктів району. За цей час в селах Кагарличчини пройшли обговорення та сесійні засідання, на яких депутати дали відповіді – чи згодна територія на добровільне об’ єднання, чи ні.

Станом на 4 серпня, свою згоду об’єднатися в одну громаду з центром у Кагарлику дали депутати Халчанської, Липовецької, Горохівської, Демівщинської, Кузьминецької, Слобідської, Кадомської, Стрітівської, Расавської, Стайківської, Великопріцьківської, Черняхівської, Бендюгівської та Зеленоярської сільських рад.

В інших населених пунктах ще тривають громадські обговорення, після чого відбудеться прийняття відповідних рішень на сесіях сільських рад.