Шановні співробітники Національної поліції України Кагарличчини!

04 08 2017Щиро вітаю вас з нагоди Дня Національної поліції України!

Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності повинна стати довіра громадян. Від ваших подальших кроків значною мірою залежить стан суспільства. Ваше завдання – не лише захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру в неминучість і незворотність реформ, у силу Української держави, здатної себе захистити.
Бажаю міцного здоров’я, оптимізму та впевненості, щастя, благополуччя, наснаги, нових професійних звершень та мирного неба над головою.

З повагою,

в.обов’язки голови райдержадміністрації                          Роман Коваленко