Апаратна нарада

17 07 201717 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян в комунальному закладі Кагарлицької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також під час наради обговорили стан надзвичайних ситуацій, підготовку до нового опалювального сезону, проведення призовної кампанії та набір на контрактну службу, підготовку до нового навчального року, інші. За підсумками наради видано доручення щодо збору та підготовки інформації про стан готовності об’єктів соціально-культурної, освітньої та медичної сфери до опалювального сезону.

17 2 07 2017