Громадські слухання в с. Стайки

17 3 07 201714 липня відбулися громадські слухання в с. Стайки з питання створення Кагарлицької об’єднаної територіальної громади з центром в м. Кагарлик, участь в якому взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко, заступник голови РДА Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Розпочав та вів громадські слухання керівник ПОСП «Дніпро» Анатолій Ворона. Також, під час громадських слухань виступив Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, який озвучив пропозицію про приєднання с. Стайки до Кагарлицької ОТГ та окреслив перспективи розвитку громади.

В свою чергу місцеві жителі мали змогу поставити питання та висловити свої зауваження та побажання, одним з яких є покращення транспортного сполучення Стайки-Кагарлик.

В цілому громадські слухання пройшли у формі конструктивного діалогу, стайківчани почули змістовне роз’яснення щодо концепції реформування та отримали відповіді на поставлені питання.

За підсумками громадського слухання жителі с. Стайки підтримали пропозицію міського голови про приєднання до Кагарлицької об’єднаної територіальної громади з центром в м. Кагарлик. Разом з тим, рішення про приєднання мають прийняти депутати Стайківської сільської ради.