Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет служби зайнятості

11 3 07 2017Під час зустрічей з представниками підприємств району керівництвом Кагарлицького районного центру зайнятості постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо шляхів співпраці Державної служби зайнятості з роботодавцями. Так, 11 липня відбулась робоча зустріч директора Кагарлицького районного центру зайнятості Світлани Нагірної з керівником ФГ «Широкоступ» Олександром Широкоступом щодо можливостей співпраці в різних напрямках.

ФГ « Широкоступ» зареєстроване в Кагарлицькому райцентрі зайнятості з 1999 року та є одним з провідних господарств по вирощуванні зернових культур. Сьогодні в колективі фермерського господарства стабільно працює понад 50 осіб за такими робітничими професіями, як робітник фермерського господарства, тракторист, водій автотранспортних засобів.

В ході зустрічі керівники фермерського господарства та центру зайнятості обговорили ситуацію на ринку праці, новації в законодавстві про зайнятість, зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних громадян та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, питання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці при працевлаштовані внутрішньо переміщених осіб.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю та шляхи укомплектування наявних на підприємстві вакансій.