Робоча нарада

10 07 201710 липня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району. Під час наради начальник управління агропромислового розвитку РДА Валентина Голованчук проінформувала присутніх про хід збирання ранніх зернових культур в районі, а також про необхідність дотримання чинного законодавства, що регламентує розмір орендної плати та проведення розрахунків за оренду земельних часток – паїв.

Під час наради виступив представник Кагарлицького районного сектору ДСНС щодо правил дотримання пожежної безпеки в період збирання врожаю, підготовки та забезпечення роботи власної спецтехніки у випадку надзвичайних ситуацій.

Також піднімалися питання добросусідських взаємовідносин в процесі здійснення сільськогосподарської діяльності на території Кагарлицького району.

10 2 07 2017