Нарада щодо криміногенної ситуації в місті

18 05 2017 1018 травня у міському будинку культури відбулася нарада щодо вивчення криміногенної ситуації та дотримання законодавства. Участь в нараді взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, завідувач сектору моніторингу Кагарлицького відділення поліції Михайло Куник, працівники виконкому та депутати Кагарлицької міської ради, керівники установ та організацій міста.

Під час наради керівники міста, району та місцевого відділення поліції поінформували учасників наради про стан криміногенної ситуації в районі, заходи із запобігання злочинності та перспективні плани соціально-економічного розвитку міста, в тому числі в сфері безпеки та захисту майна жителів.

Пристуні мали змогу поставити питання та внести пропозиції щодо покращення життєдяльності та розвитку міста. Зокрема, поставлені питання стосувалися роботи світлофора, незаконної вирубки лісосмуг, кронування дерев вздовж доріг району з метою безпеки дорожнього руху, перевірки транспортних засобів, якими перевозять лісоматеріали і деревину, інші.

18 05 2017 1218 05 2017 11